Обмін

Спірні питання вирішуються ВИКЛЮЧНО через е-мейл. Просимо Вас також дотримуватися норм ділового спілкування в бесідах з менеджерами по телефону, нецензурна лайка, грубість, погрози не сприяють прискоренню розгляду спірного питання. Оператор, який спілкується з Вами по телефону не відправляє посилки власноруч і особисті претензії не приймає. Умови повернення та обміну вказані в відповідному розділі біля кнопки КУПИТИ (трохи нижче) будь ласка, ознайомтеся з ними ДО покупки.

Отримавши посилку одразу перевірте на відділенні. Виявивши брак, пересорт, нестачу товару ? будь ласка складіть акт за підписом співробітника Пошти і печаткою, вишліть на фото на е-мейл з детальним описом проблеми, після чого протягом 3-х днів буде прийнято рішення про заміну/повернення коштів або інше, враховуючи Ваші побажання та норми діючого Законодавства України.

Повідомити про брак і бажання поверення/обміну  Ви маєте одразу при отриманні та перевірці товару на пошті.

Поверення та обмін тільки в разі виявлення і підтвердження браку. Акційні товари, а тиакож товари з розділу РОЗПРОДАЖ, АКЦІЯ, УЦІНКА поверненню не підлягають, крім виявлення браку. Обмін на колір/розмір обговорюється з представником компанії додатково.

ЗУ “Про захист прав споживачів”  гарантує захист прав ПОКУПЦІВ, але тільки при належному виконанні останніми умов повернення/обміну, вказаними ПРОДАВЦЕМ в місцях продажу. Крім тексту біля фото кожного товару про повернення за 14 днів, будь ласка,  ознайомтеся з повним текстом правил повернення/обміну товару. Важливо! Перелік товарів, що не підлягають обміну та поверненню

На жаль не завжди і не на всіх складах є можливість роздрукувати накладну до замовлення. Будь ласка, якщо Вам потрібний документ, що підтверджує Вашу покупку, повідомте нам доатково. Якщо в посилці відсутня накладна і вона Вам потрібна, ми протягом доби після Вашого звернення відправимо копію накладної зручним для Вас способом (вайбер, скайп, е-мейл тощо) Перелік документів, які покупець має право вимагати від продавця

Просимо прийняти до уваги те, що у зв’язку з нестабільним курсом валют ціна до оплати може бути інша. Ми намагаємося втримати ціни, але нажаль, іноді це фізично неможливо. Якщо Вас  не влаштовує уточнення до ціни, будь  ласка, повідомте про свою відмову від покупки. Дякуємо за розуміння.

Нажаль, іноді при відмові клієнту в обміні / поверенні товару (виключно за умов невиконання останнім правил та умов товару згідно ЗУ України) у людини виникає бажання поширити про компанію неправдиву інформацію.

Відповідно до статті 94 Цивільного кодексу України юридична особа має право на недоторканність своєї ділової репутації, і це право захищається відповідно до статті 16 Цивільного кодексу України судом. Відповідно до частини третьої статті 277 Цивільного кодексу України негативна інформація, поширена про особу, вважається недостовірною, якщо особа, яка її поширила, не доведе протилежного. Відповідно до частини четвертої цієї статті спростування недостовірної інформації здійснюється особою, яка поширила інформацію.