Про нас

Ми - Ваш найулюбленіший магазин.

3D Exclusive – інтернет-магазин, сімейний бізнес, компанія, що пропонує оригінальні і нестандартні речі, а саме одяг, аксесуари та предмети декору з яскравими 3D принтами,
Крім нестандартного асортимента, є дві особливості в нашій роботі, які іноді дивують українського покупця, але звичні в усьому світі:

1. Ми працюємо без “перезвонів”. За прикладом eBay Inc. або  AliExpress які працюють з будь-яким покупцем планети Земля фіксуючи  рух замовлень виключно письмово – ми успішно впровадили цю практику на всіх наших сайтах. За статистикою вимагають “перезвону” і в разі його відсутності відмовляються від замовлення 0.7% покупців 
В будь-якому випадку, ми не будемо вриватися в ваше життя незручними телефоними дзвінками, просто залиште контакт VIBER для зв’язку і дайте відповідь в зручний для Вас час.

2. Наші сайти – сфера самообслуговування. Що це означає?
Ми завжди надамо детальну консультацію по кожному товару, оскільки самі носимо ті речі, що виготовляємо,  ми ЗНАЄМО те, що пропонуємо вам.
Але щоб ви не марнували свій час на перепитування і очікування відповіді і щоб ми могли приділяти час розробці нових товарів, відправкам, пошиву і т.ін., (у нас немає і не буде менеджерів-папуг) – ми даємо ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТОВАРУ, в тому числі там обов’зково зазначено наявність, умови оплати і відправки. 
Тобто якщо Вас зацікавило фото товара будь ласка, прочитайте його опис, якщо все влаштовує, оформіть замовлення через сайти або написавши нам на VIBER.
Ми цінуємо ваш час і сподіваємося на взаємність.

Працюємо, щоб дарувати посмішку!

Працюємо щоб дарувати посмішку!

Інші наші магазини:

booom-shop.com.ua – Найбільший асортимент в Україні 3D одягу, аксесуарів та предметів декору власного виробництва та від наших партнерів

zakupy-na-kanapie.com – товари від кращих українських виробників – одяг, взуття, аксесуари, прикраси, меблі, білизна, товари для немовлят. Більше 80.000 товарів від 30 виробників.

donna-misteriosa.com – різнояйцевий, але близнюк Booom-shop тільки на порталі пром.юа

lada-lunyova.com.ua – авторські прикраси ручної роботи з натурального камня.

Поки некомерційний проект
allcastles.info Сайт про замки, мури, фортеці з усього світу. Також саме тут будуть представлені окремим каталогом одяг та аксесуари зі світовими історичними архітектурними пам’ятками.

Цифри говорять за нас!

виконаних замовленнь
6800 +
унікальних 3D товарів
1500 +
днів самовідданої праці
1800 +
Viber відгуки
5/5

Чому варто обрати наш магазин 3D одягу!